Fönster
2018-12-17
599314
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FÖNSTER, blinfattat glas, 1900-tal, religöst motiv, ca 73x33 cm
Sprickor, slitage