Oljemålning
2018-12-17
599304
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Strandmotiv med klippor, olja på duk, ca 38x55 cm