Byrå 1700-tal
2018-12-15
599294
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
BYRÅ, 1700-tal, senbarock, fanérad i olika träslag bl.a mahogny, 3 lådor samt skrivskiva, beslag i mässing, höjd 77, 95x59 cm
Fanérskador, nyckel saknas, trög skrivskiva, bruksslitage