Fotogenlampa 1800-tal
2018-12-15
599293
| Klubbat belopp | 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FOTOGENLAMPA med hänklar, 1800-talets slut, bemålad zink, kupa i frostat glas, höjd 72 cm
Kupans fotring med nagg