Bestickschatull
2018-12-15
599288
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BESTICKSCHATULL, på ben, barockstil, 1900-tal, skuren dekor, höjd 74, 87x47 92x52,5 cm, nyckel finns
Slitage