Nadezda Streltsova oljemålning
2018-12-15
599286
| Klubbat belopp | 8 200 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
NADEZDA STRELTSOVA (Ukraina/Ryssland, född 1973): Ballerina, signerad Streltsova, olja på duk, ca 74x67 cm