Syring med graverad dekor
2018-12-16
599236
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 500 SEK |
SYRING, 18 k guld, med graverad dekor, stämplad Odds Guld, Visby, ringstorlek 21, totalvikt ca 6.7 g
Yttre delen av ringen har troligen förstärkts, spår av renovering, bruksslitage