Armband meshlänk
2018-12-16
599233
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 10 000 SEK |
ARMBAND, 18 k roséguld, meshlänk med applicerad, ´´S´´-formad, dekor, C G Hallbergs Guldsmeds, Stockholm, 1885, längd ca 18 cm, totalvikt ca 29.5 g
Några mindre lagningar vid låset, bruksslitage