Orientmatta
2018-12-23
599207
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ORIENTMATTA, semiantik, kelim, ca 229x152 cm
Proveniens: Alice Ehrenborg Rodgers.
Slitage