Oidentifierad konstnär
2018-12-14
599058
| Klubbat belopp | 3 800 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, jaktstilleben med hund samt hare och fåglar, 1700-tal, olja på duk, ca 57x80 cm
Krackelyr