Wiwen Nilsson armband Lund 1945
2018-12-16
599054
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 5 000 SEK |
WIWEN NILSSON, armband, sterlingsilver, Lund 1945, klassisk modell ögla/stav, stavarnas längd ca 5 mm, bredd ca 3 mm, längd ca 19 cm, vikt ca 9,9 g
Bruksslitage, en stav med gravyr daterad 1946