Fat Japan 1800-tal
2018-12-16
599048
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FAT, 3+1, porslin, Japan, 1800-tal, dekor i underglasyrblått, diameter ca 17-28 cm
Nagg