Kandelabrar silver
2018-12-18
599040
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KANDELABRAR, 1 par, silver, 1900-tal, rokokostil, för två ljus, import, höjd ca 15, längd 26 cm, vikt ca 450 g
Smärre slitage