Peter Dahl färglitografi
2018-12-15
599014
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PETER DAHL (född 1934): Figurscen, signerad och daterad Peter Dahl -78, numrerad 175/460, färglitografi, bildmått ca 38x28 cm