Bordslampa Art Deco stil
Klubbat för:
3 400 SEK
4 000 SEK
BORDSLAMPA, Art Deco-stil, 1950-tal, Hillebrand, Tyskland, stomme i mässing, domformad skärm, höjd ca 45 cm
Bruksslitage, smärre repor och bucklor förekommer, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
599002
2018-12-14