Einar Forseth akvarell
2018-12-14
599000
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
EINAR FORSETH (1892-1982): ´´Färgsattn´´, monogramsignerad ´´E Fo´´, akvarell, bildstorlek ca 49x49 cm
Ej examinerad ur ramen