Gino Severini gouache

Gino Severini gouache
Gino Severini gouache
Gino Severini gouache
Gino Severini gouache
Gino Severini gouache
Gino Severini gouache

Klubbat för:

120 000 SEK

Utropspris

50 000 SEK

GINO SEVERINI (Italien,1883-1966): Stilleben med mandolin, frukt och pipa, signerad G Severini, gouache på papp, ca 32x21 cm

PROVENIENS: Ur större privatsamling, Lund

Repa, vattenfläck. Examinerad ur ram.

598982

2018-12-14