Lars Jonsson färglitografi
2018-12-14
598896
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LARS JONSSON (född 1952): Fisktärna med ungar, signerad Lars Jonsson, E.A., färglitografi, bladmått ca 37x51 cm, ej inramad