Yrjö Edelmann färglitografi
2018-12-14
598891
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
YRJÖ EDELMANN (1941-2016): Komposition med motiv av vikt papper signerad Y. Edelmann, färglitografi, H.C., bladmått ca 62x87 cm, ej inramad