Susdosa Lars Johan Engblom
2018-12-17
598707
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SNUSDOSA, silver, Lars Johan Engblom, Nyköping 1866, invändigt förgylld, höjd ca 2, 8,5x4 cm, vikt ca 81g
Repor