Stolar 6 st 1900-tal
2018-12-13
598673
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
STOLAR, 6 st, gustaviansk stil, 1900-tal, fanérade i mahogny, främre ben med fothyllsor i mässing, sitthöjd 45 cm
Ytskador, något instabila