Cornelis van Beverloo Corneille
2018-12-13
598667
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CORNELIS VAN BEVERLOO CORNEILLE (1922-2010): Dam i blå soffa, signerad och daterad Corneille -79, 92/250, färglitografi, 48,5x65,5