Nadezda Streltsova oljemålning
2018-12-13
598663
| Klubbat belopp | 5 400 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
NADEZDA STRELTSOVA (Ukraina/Ryssland, född 1973): Motiv från Stockholm, vy från Strandvägen, signerad Streltsova, olja på duk, ca 65x75 cm