Ljuskrona 1900-tal
2018-12-13
598662
| Klubbat belopp | 3 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LJUSKRONA, 1900-tal, empirestil, 5 ljusarmar, elektrifierad, behängd med olikformade prismor, stomme i mässing, höjd 55, diameter 44 cm
Bruksslitage