Väggarmaturer Belid
2018-12-13
598646
| Klubbat belopp | 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BELID, väggarmaturer, 4 st, 1900-talets andra hälft, gulmetall, etikettmärkta, höjd ca 17 cm
Brukslitage, märken