Karmstolar Louis XV-stil
2018-12-13
598630
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KARMSTOLAR, 1 par, 1900-talets andra hälft, Louis XV-stil, skuren dekor, brun skinnklädsel, djuphäftad rygg, sitthöjd ca 41 cm
Brukslitage, slitage