Ring röd/vitguld
2018-12-18
598556
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 8 000 SEK |
RING, 18 k guld, ytterhölje av borstat 18 k vitguld med markeringar för fattning av stenar, stämplad BA Konstgjuteri HB, Stockholm 1999, stämpelsignerad BA, ringstorlek ca 17 mm, total vikt ca 19,1 g