Ragnar Swahn oljemålning
2018-12-12
598488
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
RAGNAR SWAHN, (1881-1964) motiv från Stockholm med bl a stadshuset, signerad ca 47x66 cm olja på duk,