Golvlampor Bergboms mässing
2018-12-14
598470
| Klubbat belopp | 5 600 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
BERGBOMS, golvlampor, 1 par, mässing, 1970-tal, rund kupa med raster, höjd ca 125 cm
Bruksslitage