Uno Vallman oljemålning
2018-12-13
598459
| Klubbat belopp | 4 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
UNO VALLMAN (1913-2004): Fantasifågel, signerad Uno Vallman, olja på duk, bildmått 35x27 cm