Marianne Berg silver brosch
2018-12-17
598430
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MARIANNE BERG, brosch, sterlingsilver samt senapsgul emaljdekor, halvmåneformad, för David-Andersen, Norge 1960/70-tal, längd 8 cm, vikt 23,3 g
Smärre repor