Bordsarmatur mässing
2018-12-13
598407
| Klubbat belopp | 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORDSARMATUR, trä och mässing, 1900-talets mitt, märkt "FLB 6415", höjd ca 38 cm
Slitage, fläckar