Trädgårdssoffa 1900-tal
2018-12-17
598382
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
TRÄDGÅRDSSOFFA, 1900-tal, gjutjärn och trä, längd ca 127 cm
Repor, slitage