Väggfält Kina 1900-tal
2018-12-12
598365
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 8 000 SEK |
VÄGGFÄLT, 11 dlr., trä samt bemålat glas, Kina, 1900-talets början, panelerna (med glasmålningar) längd 98x20 cm
Slitage, märken, glaset delvis med skador