Golv vas Kina 1900-tal
2018-12-17
598358
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 5 000 SEK |
GOLVVAS, Kina, 1900-talets senare del, dekor med blommor och fåglar, höjd ca 183 cm