James Coignard carborundumetsning
2018-12-12
598327
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JAMES COIGNARD (Frankrike,1925-2008): Komposition, carborundumetsning i färg, signerad J Coignard, nr 58/75, bladmått ca 60x90 cm