Oljemålning 1700-tal
2018-12-12
598304
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1700-tal): Jesus, olja på duk, ca 40x32 cm
Dubblerad, krackelerad