Pär Gunnar Thelander etsning
2018-12-12
598217
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
PÄR GUNNAR THELANDER (född 1936): Komposition, signerad P.G. Thelander, 39/50, etsning, bladmått ca 70x85 cm
Oramad, gulnader, fläckar