Gottfrid Kallstenius
2018-12-14
598192
| Klubbat belopp | 6 000 SEK |
| Utropspris | 7 000 SEK |
GOTTFRID KALLSTENIUS (1861-1943): Scen från Gotland, signerad och daterad Kallstenius 99, olja på duk, 43x79 cm.