Punschmuggar i silver
2018-12-12
598148
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 200 SEK |
PUNSCHMUGGAR, 6 st, silver, CG Hallberg, 1950, invändigt förgyllda, höjd ca 3,5, diameter ca 6,5 cm, vikt ca 228 g
Bruksslitage