Hans Osswald oljemålning
2018-12-12
598128
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
HANS OSSWALD (1919-1983), komposition, signerad Hans Osswald, olja på duk, ca 80x61 cm