Collier odlade pärlor
2018-12-12
598084
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 500 SEK |
COLLIER, odlade barocka pärlor ca 7,5-8,4 mm, lås, silver, med dekor av markasiter och dito pärla, längd 96 cm
Flertalet pärlor med skador, visst slitage