Georg Suttner
2018-12-11
598027
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GEORG SUTTNER (1922-2014): "Kvällning i motljus", signerad Suttner, olja på duk, ca 27x28 cm