Ikon Ryssland 1800-tal
2018-12-12
598010
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
IKON, trä, Ryssland, 1900-talets början, olja, motiv av figurscen, ca 27x22 cm
Slitage, smärre färgbortfall, mindre hål i träet