Georges Braque litografi
2018-12-11
597993
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GEORGES BRAQUE (1882-1963) efter: "Les étoiles", signerad i plåten, från 1959, färglitografi, bildmått ca 37x27 cm
Ref , Maeght nr 1029