Adrian Van Arkel
2018-12-12
597934
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ADRIAN VAN ARKEL (1924-2006): "Ateljen", signerad Adrian Van Arkel, olja på duk, ca 46x61 cm