Rolf Karlsson ring
2018-12-15
597909
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
ROLF KARLSSON, ring, silver med vikad dekor och delvis barkliknande, texturerad yta, signerad, Enköping, 1984, ringstorlek 16.75, totalvikt ca 29.6 g
Ingår i temaauktionen Scandinavian design
Smärre slitage