Rolf Karlsson ring
2018-12-15
597908
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
ROLF KARLSSON, ring, silver med detalj i 18 k guld, delvis barkliknande, texturerad yta och delvis slät, konkav eller konvex yta, signerad, Enköping, 1984, ringstorlek 17, totalvikt ca 27.3 g
Ingår i temaauktionen Scandinavian design
Smärre slitage