Rolf Karlsson ring
2018-12-15
597907
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ROLF KARLSSON, ring, silver med detailj i 18 k guld, delvis barkliknande, texturerad yta, signerad, Enköping, 1991, ringstorlek 18.5, totalvikt ca 24.6 g
Ingår i temaauktionen Scandinavian design
Smärre slitage