Rolf Karlsson ring
2018-12-15
597904
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
ROLF KARLSSON, ring, silver, vågig med barkliknande, texturerad yta, signerad ´´Rolf K´´, Stockholm, 2003, ringstorlek 16.5, totalvikt ca 14.6 g
Ingår i temaauktionen Scandinavian design
Smärre slitage